Saturday, 2024-05-18, 10:11 AM Welcome Vizitator

m|hai

Site menu
Our poll
Rate my site
Total of answers: 167
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum RO » Black Zone » ...:::TrasH:::... » Licenta prin STEAM
Licenta prin STEAM
SisuDate: Friday, 2008-01-11, 3:43 AM | Message # 1
Normal
Grup: 2.Power User
Nr mesaje: 4
Status: Offline
Computer Games impreuna cu NETOPIA iti aduc acum posibilitatea de a achizitiona licenta pentru jocul tau favorit : Counter-Strike 1.6 la un pret de 10 EURO fara TVA, trimitand un SMS la 7654 .

Cum functioneaza?

pentru abonatii ORANGE - veti fi taxati cu 10 EURO
1. trimite un mesaj cu textul LICENTA la 7654
2. primesti pe sms cd-key-ul CS

pentru abonatii VODAFONE - veti fi taxati cu 13 USD
1. trimite un mesaj cu textul LICENTA la 7654
2. primesti un sms care iti cere sa confirmi ca ai comandat LICENTA CS
3. trimite un mesaj cu textul CONFIRM
4. primesti pe sms cd-key-ul CS

Valoarea acestui SMS va fi scazut din creditul aferent numarului sau se va regasi pe factura ta la sfarsitul lunii.
In cateva secunde dupa trimiterea mesajului de comanda vei primi un SMS ce contine cheia de activare a licentei tale Counter-Strike 1.6.
De pe un numar de telefon se pot comanda maximum 2 licente pe luna. Valoarea SMS-ului nu este returnabila asa ca te rugam sa trimiti cu atentie mesajul. In cazul in care nu ai primit sms-ul de raspuns ce contine cheia de activare a licentei te rugam sa suni la numarul de telefon : 021 529 1717 (apel cu tarif normal).

Pentru a instala CounterStrike 1.6 pe calculatorul tau, ai nevoie de aplicatia STEAM, care poate fi downloadata de aici:

LINK

Acest Post apartie lui PGL-SILVIU

Added (2008-01-11, 3:43 Am)
---------------------------------------------
Incepand de azi am usurat modul in care veti putea achizitiona licente de jocuri de la ComputerGames.ro .

Intrati pe http://computergames.ro/sms si introduceti numarul de telefon de pe care vreti sa cumparati o licenta.

Momentan este disponibila doar licenta de Counter-Strile 1.6 + Counter-Strike Condition zero, la 10 EURO.

Incepand de miercuri veti putea cumpara si Day of Defeat si Day of Defeat Source. In cel mai scurt timp va fi adaugat si Counter-Strike Source, dupa care vor urma si multe alte jocuri.

Message edited by Heretic - Friday, 2008-01-11, 10:38 AM
 
HereticDate: Friday, 2008-01-11, 10:37 AM | Message # 2
Godfather
Grup: 5.Sytem Operator
Nr mesaje: 417
Status: Offline
Multumim pentru efortul depus.Foarte util

Download Steam


www.mihai.ucoz.net
 
Forum RO » Black Zone » ...:::TrasH:::... » Licenta prin STEAM
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Login form
Site friends
Copyright MyCorp © 2024